Prawdopodobnie najbardziej kompletny przewodnik po kryptowalutach i nowoczesnej ekonomii na świecie

Ponad 500 stron praktycznej wiedzy

o kryptowalutach, inwestowaniu, technologii blockchain, inteligencji finansowej i ekonomii, które pomogą Ci mądrze zarządzać swoim kapitałem i podejmować rozsądne decyzje finansowe.

Kryptowaluty to temat absolutnie fascynujący. Setki razy świat obiegała opinia, że zupełnie zwyczajny człowiek, który po prostu usłyszał od znajomych o Bitcoinie we właściwym czasie, został później multimilionerem.

Znamy również historię człowieka, który kupił przed laty dwie pizze za 10000 Bitcoinów, czego później bardzo żałował, gdyż milionerem nie został.

Tego typu historie działają na wyobraźnię. Każdy z nas chciałby zarabiać dużo pieniędzy i odnieść sukces. Prawdopodobnie to, co nas najbardziej interesuje w pieniądzach to fakt, że dają one więcej wolności, że pozwalają Ci robić to, co po prostu chcesz robić.

Dlatego świat kryptowalut jest taki wyjątkowy. Łączy bowiem możliwość zarabiania pieniędzy z uzyskaniem większej wolności. Niewiele pojawiło się bowiem tego typu technologii w ostatnich dziesięcioleciach, które stawiają na pierwszym miejscu wolność człowieka, jego niezależność od zewnętrznych instytucji, prywatność i prawo decydowania o swoim życiu.

Oczywiście przeżyłeś już trochę na tym świecie i masz zapewne większe lub mniejsze doświadczenie z tematem pieniędzy. Domyślasz się zatem, że gdy coś wydaje się zbyt piękne, żeby było prawdziwe, to najprawdopodobniej prawdziwe nie jest.

W temacie kryptowalut nie jest inaczej. Czas „milionerów z przypadku” jest już dawno za nami. Dzisiaj nie wystarczy już po prostu kupić dowolną kryptowalutę i czekać, aż Twój garaż wypełni się sportowymi samochodami. Gdyby było to takie proste, każdy jeździłby swoim Lamborghini.

Dzisiaj sukces nadal jest możliwy, jednak nie będzie to już sukces z przypadku. Będzie to sukces z wiedzy, umiejętności, z trzeźwego podejścia do rynku i oceny ryzyka.

Porozmawiajmy o bańce internetowej. Być może wiesz, że w okolicach roku 2000 wiele firm dodawało do swojej nazwy słowo „Internet” tylko po to, aby ich akcje błyskawicznie wzrosły na wartości, nieraz kilkudziesięciokrotnie! To było istne szaleństwo! Ludzie zarabiali miliony tylko dlatego, że podpięli się pod temat, który w tamtym czasie był na topie.

Oczywiście większość tego typu firm dosyć szybko została sprowadzona do parteru przez rzeczywistość. Zauważ jednak, że upadek bańki internetowej nie spowodował upadku Internetu. A wręcz przeciwnie! Doprowadził do jego prawdziwego rozwoju.

Schemat baniek działa bowiem w taki sposób, że najpierw zarabia się na owczym pędzie, a gdy ten owczy pęd przestaje funkcjonować, możemy zarabiać już wyłącznie na jakości. Dlatego też w tym czasie firmy oferujące jakość – takie, jak Google, Facebook czy Amazon zaczęły budować sukces, który nie tylko przetrwał przez lata, ale wręcz zrewolucjonizował świat.

Upadek bańki to bowiem nie koniec możliwości zarabiania na danej technologii, tylko koniec możliwości zarabiania na owczym pędzie.

Obojętnie, o jakiej bańce byśmy nie pomyśleli, zawsze zauważymy, że do dziś istnieją ludzie zarabiający w danej branży miliony. Jedyna różnica jest taka, że teraz zarabiają te miliony w inny sposób – mniej przypadkowy, a bardziej przemyślany.

Do dziś ludzie zarabiają na technologiach internetowych, na nieruchomościach czy nawet na tulipanach. Jest to po prostu mniejsza grupa ludzi, którzy odnaleźli się w rzeczywistości, w której nie rządzi przypadek…

Co rządzi tam, gdzie nie rządzi przypadek? Otóż tam właśnie rządzi wiedza. Dlatego też tak bardzo uwielbiam chłonąć wiedzę w każdym temacie, który jest dla mnie w życiu ważny, a wiedza ta jest zazwyczaj tak bardzo pasjonująca, że od razu czuję potrzebę dzielenia się nią z innymi.

Dlatego z niekrytą radością i dumą przedstawiam Ci książkę, która jest czymś znacznie większym, niż zwykłą książką. Prace nad nią trwały wiele miesięcy. Tę wyczerpującą publikację stworzyłem wraz z 7 innymi pasjonatami kryptowalut, a wiedzą tutaj zawartą wypełniliśmy po brzegi ponad 400 stron! Tak oto jest:

Kompendium wiedzy o nazwie “Sekrety Kryptowalut”!

Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego kto:

 • interesuje się inwestowaniem
 • chce lepiej zrozumieć ekonomię, socjologię i politykę
 • pragnie nadążać za rozwojem świata
 • wie, że do zarabiania potrzebna jest edukacja
 • lubi konkretny i jasny przekaz


Jest takie prawo inwestycji, które mówi, że „gdy wszyscy kupują, Ty sprzedawaj, a gdy wszyscy sprzedają, Ty kupuj„…

W tym momencie świat kryptowalut jest jednoznacznie w sytuacji, w której większość inwestorów z tak zwanej „ulicy” już dawno odeszła. Zazwyczaj właśnie w takim momencie najlepsi inwestorzy świata wchodzą w temat, wiedząc, że w przyszłości wartość dzisiaj poczynionych inwestycji może znacznie wzrosnąć.

 

 

 

 

 

 

 

Oczywiście nikt nie ma szklanej kuli, aby wiedzieć, jaka będzie przyszłość. Niemniej jednak zarabiać na kryptowalutach można na tak wiele sposobów, że niektóre z nich po prostu zawsze będą działać.

Co więcej, zasady, które działają na rynku kryptowalut, działają też w całym świecie pieniądza. Oznacza to, że osoba, która zastosuje wiedzę z tej książki w innych dziedzinach, ma również w nich dużo większe prawdopodobieństwo osiągnięcia sukcesu.

Dlatego w książce „Sekrety Kryptowalut” uzyskasz aż tak wiele istotnej wiedzy od ośmiu różnych osób, z których każda ma swoje indywidualne podejście i swoje wyjątkowe pomysły na zarabianie w tej branży.

Dowiesz się również, jak chronić swój kapitał i jak uniknąć klasycznych błędów, aby nie podzielić losu tych, którzy stracili swoje oszczędności kierując się emocjami, zamiast wiedzą.

Pokażę ci również, jakie są inne formy inwestowania poza kryptowalutami, zgodnie z tak zwaną zasadą dywersyfikacji, czyli dzielenia swojego ryzyka na różne branże.

Dowiesz się również, jak oszczędzać za pomocą kryptowalut, gdzie możesz nimi płacić, jak kupować je i sprzedawać w sposób anonimowy oraz jak nasze prawo reguluje tę kwestię pod kątem legalności i podatków.

Wraz z pozostałymi autorami pokażemy Ci nie tylko, jak wybierać projekty, które mają szansę odnieść sukces w przyszłości czy też jak grać na giełdach kryptowalut (trading), ale poznasz również ponad 10 innych sposobów zarabiania w tej branży.

Wystarczy, że odpuścisz sobie dwie pizze, a w zamian zdobędziesz potężną dawkę pokarmu dla twojego umysłu. Zamów już teraz książkę „Sekrety Kryptowalut” i zacznij zarabiać na tym rynku.

W styczniu 2017 roku inwestując w 10 najpopularniejszych walut i sprzedając je w grudniu 2017 roku, zarobiłbyś od 60% do ponad 1000% czystego zysku! Tego nie można bagatelizować.
Natomiast inwestując w styczniu 2018 roku w 10 najpopularniejszych walut i sprzedając je w październiku 2018 straciłbyś połowę kapitału. Dlatego nie możesz inwestować przypadkowo.

Po przeczytaniu tej książki zaczniesz patrzeć na otaczający Cię świat zupełnie inaczej.

Zaczniesz samemu zadawać pytania i wiedzieć, jak szukać odpowiedzi.

Taka umiejętność jest dużo ważniejsza od gotowych schematów.
Pozycja ta jest wyjątkowa pod wieloma względami.
Przede wszystkim zależy mi na tym, abyś nabył praktyczna wiedzę.

Dlatego książka jest oparta o 3 filary:

1.Poznaj

Wiedza ogólna na temat zarówno świata kryptowalut, ich przyszłości jak i zdrowego podejścia zarówno do inwestowania jak i technologii blockchain. Poznasz też wątki wykraczające poza główny temat książki, takie jak psychologia inwestowania czy alternatywne formy inwestycji.

2. Zrozum

Wiedza wiedzą, ale najważniejsze jest ZROZUMIENIE. Dlatego zadbałam o takich współautorów, którzy tłumaczą swoje zagadnienia za pomocą prostego i przyjaznego języka. Dzięki temu nawet skomplikowane tematy będą dla Ciebie jasne i klarowne.

 

Opinie klientów:

3. Zastosuj

Najważniejszy cel! Praktykowanie wiedzy! Po przeczytaniu książki będziesz w stanie zrobić pierwsze mądre inwestycje lub zaniechać tych niemądrych. Zaplanujesz też swoją przyszłość w oparciu o wiedzę na temat nowoczesnej ekonomii, jak i postępu technologii!

 • Przed wieloma laty brałem udział w wykładzie Maćka na pewnej uczelni na Śląsku. Poziom przedstawianej wiedzy spowodował, że chciałem więcej i więcej. Z czasem nasza szkoleniowa znajomość zmieniła się w prawdziwą przyjaźń, a następnie w wieloletnią współpracę biznesową. Miałem okazję widzieć, jak Maciek buduje zespół sprzedażowy składający się z ponad 20 tysięcy osób (miałem w tym swój wkład:) lub jak generuje dziesiątki tysięcy złotych sprzedaży w jeden wieczór. Warto się od niego uczyć, polecam.
  Adam Przemyk
  Założyciel Klubu Przedsiębiorczości - największej tego typu organizacji w Polsce.
 • Maciek to nieugięty i konsekwentny nauczyciel życia i biznesu. Zwolennik prawa przyciągania, ale tylko popartego prawem zapierniczania. Jest zdania, że aby rozwiązać problem innych, najpierw trzeba rozwiązać go u siebie. Pasjonat rozwoju, którego kursy video pomogły mi biznesowo i prywatnie w osiągnięciu moich celów. Prywatnie jest mężem, ojcem dwójki sympatycznych dzieci, bezinteresownym przyjacielem i świetnym kompanem.
  Maciej Chędożko
  Sportowiec, manager projektu Premium Wellness Club
 • “Bardzo lubię Wasze filmy, świetna robota. Oby tak dalej! Dziękuję że dzielicie się wiedzą”
  Jakub Trembicki
  Stały widz kanału CryptoMasters

Siła zespołu

Duże i ważne projekty wymagają pracy zespołowej. Tak też jest w tym przypadku. Książka, którą otrzymasz ma wiele dodatkowych „smaczków”. Każdy z autorów przedstawia swoje podejście do kryptowalut. Często są to podejścia z kompletnie różnych światów!

Dzieło 8 autorów

Kryptowaluty to bardzo szeroki temat. Możesz w nim zarabiać na tak wiele różnych sposobów, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Dlatego też nie chciałem ograniczać się do tych, które wybrałem sam dla siebie. Wolałem dać Ci pełny wachlarz możliwości!

Aby to zrobić, potrzebowałem skorzystać z wiedzy i doświadczenia innych osób, które darzę ogromnym szacunkiem za ich umiejętności. Tak oto prawie połowa tej książki została napisana przez pozostałych autorów, którzy pozwolą Ci spojrzeć na kryptowaluty z innej strony i samodzielnie wybrać, które pomysły są dla Ciebie najbardziej fascynujące.

Tak oto Phil Konieczny opowie ci o tym, jak Bitcoin może zachować się podczas nieuchronnie nadchodzącego kryzysu finansowego oraz czy warto inwestować w złoto. Szczepan Bentyn wyjaśni Ci, czym są tokeny personalne i jak w kilkanaście minut założyć swój własny. Peter Saddington opowie Ci, jakie przekonania w głowie doprowadziły go do momentu, w którym kupił Lamborghini za Bitcoina. Jakub Stachoń pokaże Ci, jak rynek reaguje na różnego rodzaju informacje (również tzw.fake newsy) i jak można na tym zarobić.

Mateusz Szaton wyjaśni Ci, dlaczego korzysta z analizy technicznej i pokaże jej podstawy. Kacper Bisanz opowie Ci o rozmaitych dochodowych formach inwestowania poza kryptowalutami, a Peter McCormick pokaże Ci swoje spojrzenia na nowoczesną bankowość z dala od banków.

Uzbrojony w tak potężny ośmioosobowy skład przynoszę na Twoje biurko gigantyczną porcję wiedzy w cenie dostępnej dla każdego.

Mówi się, że ludzie biedni mają duże telewizory, a bogaci duże biblioteczki. Książka „Sekrety Kryptowalut” sama w sobie jest dużą biblioteczka, gdyż stanowi ona tak jakby 8 oddzielnych książek, które pokazują jeden ogromny temat z ośmiu perspektyw.

Nie zawsze mamy możliwość spotkania się z osobą, od której chcielibyśmy się czegoś nauczyć. Książka jest właśnie tego typu możliwością. Kompendium „Sekrety Kryptowalut” to Twoje spotkanie z ośmioma osobami z różnych państw, podczas którego każda zdradzi Ci swoje tajemnice, abyś mógł stworzyć z tego wyjątkową mieszankę, która pozwoli Ci zostać mądrym i skutecznym inwestorem.

Zamów już teraz w przedsprzedaży, a wysyłka (która nastąpi 4 stycznia) będzie dla Ciebie bezpłatna.

Poznaj twórców Sekretów Kryptowalut:

wieczorek

Maciej Wieczorek

Przedsiębiorca z ponad 15-letnim doświadczeniem. Autor pięciu książek dotyczących zarabiania i produktywności. Wykładowca w szkole wyższej ASBIRO – Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego.Twórca największego pod względem wyświetleń kanału na YouTube o tematyce kryptowalut – CryptoMasters. Inwestor i pasjonat ciągłego rozwoju osobistego. Jest głównym przewodnikiem po wiedzy zawartej w książce „Sekrety Kryptowalut”.

Phil Konieczny

Twórca najczęściej subskrybowanego kanału na YouTubie o kryptowalutach. Na rynku kryptowalut od 2013 roku. Zwolennik inwestowania długoterminowego, autor przenikliwych i niezwykle celnych analiz rozmaitych projektów kryptowalutych. Autor rozdziałów na temat złota i kryzysów finansowych.

philk
bisanz

Kacper Bisanz

Właściciel dwóch firm, współtwórca kanału CryptoMasters na YouTube, niepoprawny optymista i mistrz wyszukiwania okazji. Zdobywca trzech tytułów najlepszego mówcy na mistrzostwach ToastMasters. Wykładowca w szkole wyższej ASBIRO – Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego. Autor książki „Life Hacks”. W „Sekretach Kryptowalut” dzieli się 7 alternatywnymi sposobami na inwestowanie pieniędzy.

Peter Saddington

Amerykański, charyzmatyczny YouTuber prowadzący kanał “BiteSizeBitcoin” I “Decentralized TV”. Uosobienie kryptowalutowego snu o Lamborghini – posiadacz Lamborghini Aventador kupionego właśnie za Bitcoin’a! W niniejszej książce opisuje m.in. system szkolny, który postrzega jako nowoczesną formę niewolnictwa prowadzącą do braku samodzielności.

peterbetter(2)

Peter McCormick

Twórca bardzo popularnego podcastu na temat Bitcoina i technologii blockchain o nazwie: “What Bitcoin Did”.
W czasie audycji przeprowadza rozmowy z ciekawymi ludźmi ze świata kryptowalut. Mieszka w Wielkiej Brytanii i zajmuje się tradingiem oraz kopaniem kryptowalut. Autor listu otwartego do banków w sprawie Bitcoina i kryptowalut, który w wersji polskiej przeczytasz w „Sekratach Kryptowalut”.

Szczepan Bentyn

Najbardziej rozpoznawalny influencer świata kryptowalut w Polsce!
Właściciel kopalni kryptowalut i Pracowni Nowych Technologii.
Znany promotor Bitcoina. Twórca platformy umożliwiającej w kilka minut stworzenie własnego tokena personalnego. Autor rozdziałów o tokenizacji ludzi i możliwości wykorzystania tej dziedziny w życiu każdego z nas.

szczepan
45992155_255691398446422_9192347606880092160_n

Jakub Stachoń

Twórca pierwszej i jednocześnie największej grupy sygnałowej w Polsce “Wczesne sygnały”, która typuje ciekawe inwestycje kryptowalutowe. Pasjonat motoryzacji, biznesu i marketingu online. Inwestor w kryptowaluty, nieruchomości i luksusowe samochody.
Na analizie rynku kryptowalut spędza całe dnie, a często również noce. W książce pisze o blaskach i cieniach inwestowania w oparciu o zewnętrzne sygnały, zastępujące własną analizę.

Mateusz Szaton

Twórca popularnego kanału na YouTube, poruszającego głównie temat analizy technicznej kryptowalut.
Trener w Instytucie Kryptografii, gdzie pomaga ludziom w analizowaniu trendów rynkowych. W jego rozdziale przeczytasz o podstawach analizy technicznej na giełdach kryptowalut.

szaton

Kompleksowa wiedza

Ta książka przeciera nowe szlaki. Tematyka w niej poruszana jeszcze parę lat temu była kompletnie obca dla ponad 99% ludzi. Zależało mi, aby każdy z twórców dał Ci konkretną wiedzę, bez lania wody.

Dlatego autorzy poszczególnych rozdziałów zajmują się kwestiami, w których czują się, jak ryba w wodzie. Dzięki temu masz pewność, że to, co przeczytasz, to wiedza sprawdzona w praktyce. 

Poznasz również odpowiedzi na pytania:

Jaki jest potencjał Bitcoina na najbliższe lata?
Dlaczego 90% projektów to oszustwo i jak je oceniać?
Jak mądrze inwestować długoterminowo?
Kiedy trzymać się planu na inwestowanie, a kiedy nie?
Jakie możliwości technologiczne niesie technologia blockchain?
Jakie pułapki czyhają na giełdach kryptowalut?
Czym jest tokenizacja ludzi i jak się stokenizować?
Jakimi inwestycjami możesz się zainteresować poza „crypto”?
Jakie są największe kryptowalutowe kłamstwa i mity?
W jakich sytuacjach NIE inwestować w kryptowaluty?
Dla kogo jest analiza techniczna oraz trading i czy to w ogóle działa?
Jak zadbać o bezpieczeństwo Twoich środków?

 

Książkę w wersji elektronicznej możesz kupić tutaj:

E-Book Sekrety Kryptowalut

69 zł


 • Książka w wersji elektronicznej
 • Dostęp do strony z dodatkowymi filmami do książki
 • E-booka dostaniesz zaraz po wpłacie

KUP TERAZ!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez CryptoMasters.

Kontakt: kontakt@cryptomasters.pl

Regulamin strony